Záleží nám na vašich klientech, záleží nám na vás! Neustále plně vzděláváme Instruktory kondiční chůze a jedeme plnou parou vpřed ve vývoji, zdokonalujeme a navyšujeme počet školení, rozšiřujeme jejich pestrost a nabídku. Aktuální termíny, včetně podrobných informací ke každému z nich, naleznete na stránce Vzdělání.

Zároveň bychom vám rádi dali vědět, že rovněž doplňujeme databázi Fitness Profesionálů, tedy databázi pod evidencí FP- Academy.com, která zahrnuje aktuální počet a kvalifikaci všech Instruktorů kondiční chůze – H.E.A.T. Programu, jejich aktivitu či naopak neaktivitu ve fitness oblasti a instruktorské profesi. Nejpozději k začátku nové sezóny 2017/2018 bude tento registr zveřejněn. 

Vždy se snažíme být vašim klientům i vám co nejblíže, pociťujeme a máme za to, že nejefektivnější cesta zdravého byznysu, je důkladná znalost a vzdělanost těch, kteří svůj um ve fitness odvětví předávají dál.

 

Podělte se s námi o postřehy, nápady, zážitky… Vše rádi uvítáme! Jsme tu pro vás!

 

UPOZORNĚNÍ!!!

Několik HEAT center v poslední době navštívil živnostenský úřad a vyžádal si odbornou způsobilost u všech působících lektorů. Jelikož po novele v roce 2016 již certifikát H.E.A.T. Program nesplňuje tyto požadavky – postupně měníme všem lektorské certfikáty na základě tabulek seznamu lektorů, které jste nám někteří zaslali a někteří ještě ne. Pokud jste tabulku stále nezaslali,  posílejte prosím  tabulky s lektory, vyučujícími  ve vašem centru na adresu – cervena@fp-academy.com.

 

Přihlášky a případné dotazy na kurzy posílejte na: klara.pietrak@fp-academy.com nebo na tel. 773 292 292. 

Všechny aktuální kurzy společně s přihláškami vždy najdete na tomto webu.