VNITŘNÍ PODLAHY

vnitřní dopadové plochy dle normy ČSN EN 1177

Pro Vaše hřiště či tělocvičnu si můžete vybrat z následujících 3 typů dopadových ploch
splňujících platné normy ČSN

Puzzle Big a Puzzle Small

Spolehlivě ochrání Vaše děti při pádu z výšky až 3 metrů. Veškeré prvky jsou testovány dle ČSN EN 1177. Výrobek je vhodný pro nová i starší hřiště, protože zajišťuje čistější a bezpečnější alternativu k betonovým nebo asfaltovým povrchům, písku, štěrku, či jiným klasickým povrchům hřišť.

Profesionální podlaha určená do sportovních center, vyráběná ve formě skládacích PUZZLE je využívanána v komerčních i domácích posilovnách, sportovních sálech, sálech na bojová umění a činkových zónách. Povrch se vyznačuje snadnou montáží bez nutnosti lepení k podkladu díky vysoké váze desek. Díky zdravotní nezávadnosti lze využít i v šatnách, nebo na hřištích.

Elastická deska hladká

Elastické desky hladké jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly chůzi při použití na sportovištích, v obytných objektech či koňských stájích, přičemž minimalizují riziko vážného zranění způsobeného pádem. Elastické desky se snadno instalují, mají neklouzavý, vodopropustný
povrch tlumící hluk a nárazy.

Jsou ideální pro rehabilitační střediska, sportovní hřiště, rekreační zařízení a bazény. V závislosti na plánovaném zatížení a tloušťce je lze pokládat na štěrkopískové podloží nebo na betonový či asfaltový podklad. Jsou extrémně odolné, dlouhodobě pružné.

Elastická deska s rastrem

Elastické desky dobře odvádějí vodu a k jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky.

„Umíme podlahy malé i velké – již od 1 m² až do 1000 m². Vše dle přání zákazníka.“

Jsme flexibilní, spolehliví a rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům.
Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám zpracujeme konkrétní nabídku.
Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

2 + 3 =

Fitness Professional Academy
Evropská Training s.r.o.
Jiráskova 96
751 01 Tovačov
IČ: 28600151 | DIČ: CZ28600151
Identifikátor datové schránky: hrsxqxh

Jednatel: Mgr. Michal Pietrak
Telefon: +420 724 366 449
E-mail: pietrak@fp-academy.com