Fitness Profesional Academy

Jsme profesionálové zabývající se fitness a pohybem od A do Z. Uznáváme principy celoživotního vzdělávání, a řídíme se heslem „nikdy se nepřestaneme učit, celý život je jednou velkou lekcí“.

Poskytujeme vzdělání celému zaměstnaneckému spektru sportovních, volnočasových a fitness center. Sportovní centrum jako takové je fungující celek, ve kterém hraje roli každý – recepcí počínaje, přes instruktory a manažery centra konče. Poskytneme vašim zaměstnancům a spolupracovníkům profesionální fitness zázemí na bázi jednotlivých specializačních kurzů či seminářů nebo kontinuálního vzdělání s možností členství.

Členství v Fitness Profesional Academy vám pomůže rozdělit náklady na kvalitní fitness vzdělání až na 36 měsíců, ale také Vám zajistí aktivní přístup k aktuálním informacím na fitness trhu.

Akreditace MŠMT

Naše kurzy jsou akreditovány MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky). Na základě této akreditace má pak klient možnost získat živnostenský list a stát se sportovním profesionálem na vlastních nohách.

Dotace z Úřadu práce

Na naše kurzy je též možno získat dotaci ze strany úřadu práce, který má možnost poskytnout Vám tento kurz jako tzv. “Rekvalifikační vzdělání” a nabídnout úhradu až 100% kurzovného. Pro bližší informace prosím kontaktujte konkrétní úřad práce, který Vám byl přidělen.

Cestou zdraví a přirozena

Jen tak k dokonalým výsledkům sportovního profesionála v práci s klienty. Za touto myšlenkou si vždy stojíme. Vždy naše kurzisty učíme, že jediná cesta k dokonalému sportovnímu komfortu jejich klientů je cesta zdravě přirozená. Tedy přirozený sport vhodný pro každého. Sport, který každému konkrétnímu jedinci přináší dobrou kondici a fyzické zdraví, naplnění pocitu “well be”. Proto nevystavujeme certifikáty “na počkání” a cesta k úspěchu s námi jednoduše občas není žádný med. Na druhou stranu “žádný učený z nebes nespadl” a vidíme li snahu a píli,nikdy nezůstane neoceněna. Naši školitelé jsou sympaťáci s množstvím roky nabitých zkušeností a mnohaletou praxí, vždy vystupují přátelsky s maximální empatií ke každému. Nároky klientů ve fitness světě neustále rostou, tím pádem roste i vlna potenciální konkurence. Jen vědomostmi plně vybavený instruktor však může obstát jako dokonalý profesionál.