Síla

Fitness Profesional Academy bere lidskou sílu jako jeden z elementů lidské přirozenosti. V případě, že chceme přežít v dnešní náročné, uspěchané, ale také tvrdé době, musíme být vybaveni nejen dynamikou, rychlostí, bystrostí, odolností vůči stresu, ale hlavně silou zvládnout těžké životní okamžiky. Přirozená síla těla nám pomůže překonat nástrahy dnešní doby, je tělu přirozená, ale musíme ji trénovat, jako všechno v životě.

Přirozeným tréninkem lidské síly je komplexní cvičení celého těla, zapojující svaly od hlavy až k patě s názvem STREET WORKOUT. Cvičení z ulice, však nezůstává jen na ulici, ale našlo si svou cestu také i do Indooru, tedy do světa fitness.

Nejdůležitější krok ve fitness a pohybu je začít. My Vám s tímto krokem pomůžeme.

Fitness Profesional Academy bere street workout, jako přirozenou cestu k získání síly a koordinace vlastního těla. Je však nutné, jako u každé pohybové aktivity znát a mít kolem sebe odborníky, kteří nám pomohou dosáhnout našich cvičebních a silových cílů chytře, rychleji a efektivněji. Ve spolupráci s výrobcem konstrukcí (klecí) FP-POWER, doplňky Lifemaxx a Crossmaxx, webovou komunitou www.streetworkout.cz a odborníky na sílu a postavu člověka, nabízíme komplexní službu pro naše zákazníky. Naši zákazníci jako jsou fitness centra, města, sportovní oddíly, jednotlivci získávají nejen plán jak začít či rozvíjet své služby, ale zajistíme celé sportoviště od podlahy, vybavení až po odborné profesionální vzdělání.

Nabídka kurzů