Fitness kurzy

Jsme profesionálové zabývající se fitness a pohybem od A do Z. Uznáváme principy celoživotního vzdělávání, a řídíme se heslem „nikdy se nepřestaneme učit, celý život je jednou velkou lekcí“.

Poskytujeme vzdělávání v disciplínách

 

Akreditace MŠMT

Naše kurzy jsou akreditovány MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky). Na základě této akreditace má pak klient možnost získat živnostenský list a stát se sportovním profesionálem na vlastních nohách.

Dotace z Úřadu práce

Na naše kurzy je možno získat až 100% dotaci ze strany Úřadu práce v rámci tzv. “Rekvalifikačního vzdělání”. Pro bližší informace prosím kontaktujte konkrétní Úřad práce, pod který spadáte.

Cestou zdraví a přirozena

Jen tak k dokonalým výsledkům sportovního profesionála v práci s klienty. Za touto myšlenkou si vždy stojíme. Vždy naše kurzisty učíme, že jediná cesta k dokonalému sportovnímu komfortu jejich klientů je cesta zdravě přirozená. Tedy přirozený sport vhodný pro každého. Sport, který každému konkrétnímu jedinci přináší dobrou kondici a fyzické zdraví, spojené s naplněním pocitu “well being”. Proto nevystavujeme certifikáty “na počkání” a cesta k úspěchu s námi jednoduše občas není žádný med. Na druhou stranu “žádný učený z nebes nespadl” a vidíme-li snahu a píli, nikdy nezůstane neoceněna. Naši školitelé jsou sympaťáci s množstvím roky nabitých zkušeností a mnohaletou praxí, vždy vystupují přátelsky s maximální empatií ke každému. Nároky klientů ve fitness světě neustále rostou, tím pádem roste i vlna potenciální konkurence. Jen vědomostmi plně vybavený instruktor však může obstát jako dokonalý profesionál.

Naši školitelé

Odlišujeme se 5 rozdíly

Komplexnost vzdělání

Celistvost, logická struktura, komplexnost, vývoj. Nevytváříme certifikáty na počkání.

Stejně jako rozum, je pro nás důležitý i cit

Pocity a emoce hrají neodmyslitelnou a primární úlohu při sportu. Práce těla i mysli, ducha, poznání sáma sebe.

Zaměření na detail

Každý střípek, malý kousek posunu se vpřed je důležitý. Detailně sestavené vzdělání tvoří celek. Tvoříme dokonale a profesionálně připraveného sportovce.

Vzdělávat se může každý

Neurčujeme hranice, nestanovujeme omezení. Naopak přikládáme stejnou důležitost lektorovi jako pracovníkům recepce.

Jdeme vpřed

Jdeme vpřed zdravou, přirozenou cestou.

Jsme flexibilní, spolehliví a rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům.
Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám zpracujeme konkrétní nabídku.
Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

14 + 15 =

Fitness Professional Academy
Evropská Training s.r.o.
Jiráskova 96
751 01 Tovačov
IČ: 28600151 | DIČ: CZ28600151
Identifikátor datové schránky: hrsxqxh

Jednatel: Mgr. Michal Pietrak
Telefon: +420 724 366 449
E-mail: pietrak@fp-academy.com